Zásady tvrdej erekcie

Ak nie ste spokojní so svojou resp. partnerovou erekciou, prečítajte si 5 nasledovných zásad, ktorých by ste sa mali držať, aby sa ani vekom výrazne nezhoršovala kvalita erekcie.

Jedzte s rozumom – zdravé jedlo, jedna zo zásad kvalitnej erekcie

Keďže erekcia je viazaná a do veľkej miery závisí na krvnom obehu, je zrejmé, že potraviny, ktoré prospievajú Vašemu srdiečku, prospievajú aj Vašej erekcii. Na jedálniček pridajte dostatok omega 3 mastných kyselín, ktoré sú obsiahnuté v rybách /makrela, losos/. Pre penis sú dobré a prospešné aj jedlá, ktoré obsahujú Arginín L – obshuje ho koreňová zelenina aj zelenina všeobecne, cesnak, sója, kešu oriešky, ovsené vločky a arašidy. Tieto potraviny priaznivo vplývajú nielen na mužskú erekciu, ale prospievajú aj ženským pohlavným orgánom.

Naopak, ťažké jedlá, mastné jedlá a sladkosti vplývajú na erekciu negatívne.

Má bicyklovanie vplyv na erekciu?

Áno, pri bicyklovaní vzniká tlak na prostatu. Je vhodné používať ergonomicky tvarované sedadlá so sklonom smerom k zemi.

Odporúčajú sa aj vypolstrované cyklistické nohavice. Počas jazdy na bicykli sa neodporúča stále sedieť, ale čo najčastejšie sa postaviť na pedále a nechať sedaciu časť tela oddýchnuť.

Samozrejme, každá športová aktivita pri dodržiavaní zásad má priaznivý vplyv na erekciu. Šport v žiadnom prípade netreba zanedbávať.

Je potrebné pravidelne sledovať hladinu testosterónu

Po štyridsiatke u mužov začína postupne klesať hladina testosterónu v krvi. Tento pokles je približne jedno percento za rok. Pri prípadných poruchách erekcie a znížení sexuálne žiadostivosti je možné, že Vám poklesla hladina testosterónu.  Vtedy je najrozumnejšie sa poradiť so svojim lekárom a nechať si doporučiť správnu liečbu.

Existuje množstvo prípravkov na liečbu poruchy erekcie a erektílne dysfunkcie.


V našom Kamagra e-shope kúpite:

  • Cialis 20-40-60mg

  • Kamagra Gold 100mg

  • Kamagra Oral Jelly 100mg

  • Super Kamagra -160mg okrem účinkov na erekciu má vplyv aj na oddialenie ejakulácie – výronu semena/

  • Kamagra žuvacie tablety ochuťené

  • Kamagra šumivé tablety 100mg

  • Lovegra Womenra 100mg

 

Čo najviac obmedzujte stres. Stres je pre erekciu zabiják!

Priveľa stresu, či už v práci, alebo v domácnosti zapríčiní, že erekcia sa nedostaví vôbec, alebo je nedostatočná pre plnohodnotný pohlavný styk. Zbavte sa stresu, oddychujte, relaxujte, vykonávajte obľúbenú činnosť a ak nastane prolém, snažte sa ho rozdýchať. Zvýšená hladina hormónu kortizolu znižuje hladinu testosterónu a objavuje sa pri dlhšie trvajúcom strese. Priveľa hormónu kortizol sa môže prejaviť problémami s erekciou a prerásť až k erektílnej dysfunkcii.

Čítajte príbalové letáky na liekoch, ktoré užívate

Veľa liekov, ktoré Vám lekár predpíše, môže mať nepriaznivý vplyv na erekciu. Lekár by Vás mal na túto skutočnosť upozorniť, ale nie vždy je to tak. Preto čítajte príbalové letáky, alebo sa u lekára priamo pýtajte na vplyv predpísaného lieku na funkciu erekcie. Väčšinou existuje alternatívna náhrada lieku, ktorý vplyv na erekciu mať nemusí.

Napísať článok-podnet-úvahu
Pridané: 21.04.2016