Vek vo vzťahu ?

Vekový rozdiel vo vzťahu


“Láska nepozná starobu”. Je to pravda. Ale je tiež pravda, že v každom veku milostnému vzťahu patrí veľké očakávania, ktorá sa mení spolu s naším životom. Rôzne očakávania a pohľad na život spôsobený vekom začínajú byť príčinou rozporov.

Zvyčajne sa predpokladá, že ideálny vekový rozdiel medzi partnermi je vtedy keď muž je starší o 3 až 5 rokov. Ľudia sú však rôzni a preto nemali by sme robiť unáhlené závery a odmietať šťastie kvôli týmto štatistikám.

Pozrime sa na rôzne varianty. Napríklad partner je omnoho rokov starší ako jeho partnerka. Nepochybnou výhodou je, že starší partner je skúsenejší. Spravidla taký muž už dávno sa zbavil komplexov, vrátane sexuálnych. Vie sa správať k ženám, pekne sa o ne starať a pod. Starší partner bude hrdý na mladú milenku. Hlavnou nevýhodou takéhoto vzťahu je, že mužova povaha sa sformovala. Pravdepodobne má určité zvyky, preferencie, koníčky a voľný čas trávi aj zvláštnym spôsobom. Takže v tomto prípade žena by ho mala prijať takého ako je.

Staršia žena a mladší muž. Sexuológovia sa domnievajú, že ideálny vekový rozdiel teda je 5 až 10 rokov. Je dobré, keď partnerovi je 20-25 rokov, pretože je na vrchole svojej sexuálnej aktivity a je schopný vyhovieť potrebám dámy, ktorá tiež je v najlepších rokoch svojej sexuality. V tomto prípade muž získava skúsenú sexuálnu partnerku. Pre staršie ženy je tiež výhodou pretože má vyzerať perfektne so svojím mladším partnerom, čo dáva žene motiváciu starať sa o seba. Mnohé dámy hovoria, že najlepší spôsob vyzerať o desať rokov mladší je zaobstarať si mladého a vášnivého milenca.Kamagra produkty na impotenciu

Napísať článok-podnet-úvahu
Pridané: 21.04.2016